fb2355fe9d4fec0d8bdbd9f17e0c2d5b.jpg

Ремонт харчоблоку в Одеській обласній дитячій лікарні

В Одеській обласній дитячій лікарні закінчився ремонт харчоблоку.  З обласного бюджету було виділено понад 1 мільйону гривень.  На ці кошти  у будівлі харчоблоку встановлено нові металопластикові вікна та двері, сантехнічне обладнання,  встановлено нову електрику, повністю замінено плитку на стінах та підлозі. Також відремонтовано усі  технічні приміщення та санвузол, пофарбовано стіни та пошпакльовано стелі. Їжу для маленьких пацієнтів тепер готують в сучасному оновленому приміщенні.

Довідково: Одеська обласна дитяча клінічна лікарня створена 1936 року як міська спеціалізована лікарня. 1976 року лікарня стала обласною дитячою клінічною лікарнею. Загальна кількість ліжок – 510. У лікарні працюють понад 220 лікарів та 480 медичних сестер.

«Покращення умов приготування їжі для пацієнтів потребують більшість медичних закладів Одещини, – зазначив голова обласної ради Анатолій Урбанський, – це не менш важлива складова, ніж оновлення медичних кабінетів чи медичного обладнання, подібні заходи будуть  поступово проводитись по всій Одеській області».

Сообщает портал «Антикор 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!» со ссылкой на СМИ.


Открыть

97 років Балтській газеті «Народна трибуна»

18 лютого виповнюється 97 років Балтській газеті «Народна трибуна» –  одному з найстаріших в Україні друкованих видань, історія якого бере свій початок з далеких 20-х років минулого сторіччя. Протягом цього часу не раз змінювались назви газети, її обсяг та кількість номерів, але не змінювалась її суть: вона завжди залишалася народною.

Сьогодні районна газета «Народна трибуна» має близько тридцяти рубрик, у яких публікуються різні матеріали. Серед них: «Життя громади» – нагальні питання розвитку сільських територій, «Децентралізація» – матеріали про перетворення, які відбуваються у районі, «Знай наших» – тут виходять статті про цікавих людей, талановитих та обдарованих дітей. Під рубриками «Слово депутату», «Депутат в окрузі», «З життя громади», «У громадських організаціях», «День села» висвітлюється діяльність  районної та місцевої влади.

Довідково: газета почала виходити з 1920 року і називалася «Вісті Балтського повітового революційного комітету». Це була перша в Одеській області та одна з перших в Україні місцева – районна газета, з якої й бере свій початок «Народна трибуна». Через рік газета вийшла з новою назвою – «Червоне село», далі історію балтської преси продовжило видання «Плуг і молот» (1922-1923 рр.). У 1924 році Балтський район увійшов до складу Молдавської АРСР  зі столицею у Балті. Тоді тут починає видаватися двома мовами (українською і молдавською) газета «Червоний орач» («Плугарул рош»), яка виходила у 1924-1929 роках  та мала тираж 4050 примірників українською мовою і 3150 – молдавською. У 1930 році випускатися районна газета «За соціалістичну перебудову», яку у 1934 році було перейменовано у «Комунар», у 1962 році виходить газета «Народна трибуна». вона продовжує висвітлювати багатогранне життя району.

Сообщает портал «Антикор 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!» со ссылкой на СМИ.

Свої вітання творчій команді газети висловив голова обласної ради Анатолій Урбанський: «За довгі роки своєї історії ваше видання завоювало заслужений авторитет у своїх читачів. «Народна трибуна» відображає політичне, громадське та культурне життя не лише району та області, а й усієї нашої держави. І сьогодні перед вами стоять такі ж важливі завдання – надавати оперативну та об’єктивну інформацію, виховувати нові покоління. Нехай газета й надалі йде в ногу із нашим динамічним часом, не старіє всупереч почесному віку та залишається затребуваною. А колективу редакції я бажаю невичерпної творчої енергії, натхнення, нових ідей, цікавих різнопланових матеріалів, вірних передплатників та прихильників. Успіхів, здоров’я, благополуччя вам і вашим близьким!»


Открыть

Схід мешканців селища Суворове

У селищі Суворове Ізмаїльського району відбувся схід мешканців. У важливому для громади заході також взяли участь народний депутат Верховної Ради України Олександр Урбанський та  депутат Одеської обласної ради Валентин Волканов.

Захід розпочався виступом селищного голови Петра Генчевського. Далі присутні обговорювали підсумки діяльності селищної ради та її виконавчого комітету в минулому році, питання самооподаткування (кошти йдуть на благоустрій та утримання соцоб’єктів загального користування селища), землі, медицини, транспортного сполучення і розвитку інфраструктури. У селища непогані показники створення нових робочих місць – тут відновив свою роботу асфальтний завод та збудована сонячна електростанція.

Також перед громадою виступили гості сходу – депутати підбили підсумки роботи за минулий 2016 рік, озвучили плани на майбутнє і відповіли на численні запитання суворовців. Зокрема Валентин Волканов зазначив, що згідно з рішенням обласної ради від 23.12.2016 р № 307-VІІ з обласного бюджету розвитку планується виділити значні кошти на капітальний ремонт селищної лікарні та капітальний ремонт дороги і мосту по вул. Пушкіна. Так само депутат розповів про свою діяльність щодо зміцнення матеріальної бази селищного будинку культури (тут успішно діють 6 народних колективів та 11 аматорських), дитячого садка «Колосок» та притулку «Гніздечко».

Сообщает портал «Антикор 1 - первый международный антикорупционный портал - с нами коррупция не заржавеет!» со ссылкой на СМИ.

Окремо варто відзначити, що в багатому традиціями селищі діє оргкомітет по видання спеціальної книги про історію селища. Сприяння та підтримку в його розвитку надає народний депутат України Олександр Урбанський.

Всі присутні були активні і налаштовані на роботу заради спільної мети – подальшого динамічного розвитку громади та селища.


Открыть
Содержание страницы

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
       
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
ОБОЗ.ua